Rendőr a legjobb evezős

2013. 11. 18., h - 14:08
Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A székesfehérvári fegyveres és rendvédelmi szerveknek megrendezett evezős ergométeres versenyt mind csapatban, mind egyéniben rendőrök nyerték meg.

A Honvéd Szondi György SE által szervezett helyőrségi sportrendezvényen 2013. november 7-én délelőtt a fegyveres és rendvédelmi szervek evezésben mérték össze erejüket.

A székesfehérvári helyőrségi sportkombinát tornatermében az ergométeres „hajóval” a férfiversenyzőknek 1000 métert, míg a női versenyzőknek 500 métert kellett megtenniük. Az ellenállási fokozat 5-ös volt.

A versenyt a többi 27 indulóhoz képest jelentős fölénnyel Kukucska Gergely r. őrmester nyerte, míg második Kulák Zoltán r. törzsőrmester lett. Mindketten a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Közterületi Támogató Alosztályának munkatársai.

A csapatversenyben szintén a rendőrök bizonyultak a legjobbnak, maguk mögött hagyva katonákat, börtönőröket, illetve a NAV és a Katasztrófavédelem munkatársait. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság négy versenyzője aranyérmes lett.

A győztes csapat tagjai Kukucska Gergely r. őrmester, Kulák Zoltán r. törzsőrmester, Schmidt Tamás r. főtörzsőrmester és Tóth Ádám voltak.