A hétvégén újabb versenyen vettünk részt

2023. 11. 13., h - 10:30
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai eredményesen szerepeltek a Belügyminisztérium küzdősportversenyén.

A pontszerző találkozót 2023. november 11-én, a Terrorelhárítási Központban rendezték meg. A bajnokságon kollégáink izgalmas küzdelmek során eredményesen álltak helyt.

A WAKO K-1 Amatőr Full-contact férfi -90 kg kategóriában Simon Márk r. hadnagy a TEK versenyzőjével szemben kemény küzdelemben nyerni tudott, így az 1. helyen végzett. Felkészítő edzője Darvasi Szabolcs r. őrmester volt.

A WKF Karate Kata női +40 kategóriában Karsai Magdolna r. törzszászlós 2. helyen, valamint Kovács Zoltán r. főtörzsőrmester Gi Grappling földharc férfi -95 kg súlycsoportban 5. helyen fejezte be a versenyt.